Strateji | Konular | Kitaplar

Teknoloji çin'de ve git AL

1500 yıl öncesinden büyük bir mesaj var. İlim çinde bile olsa gidin alın diyor.. Çin de bile olsa..

Bir dönem gelecek, dünya hakimeyitini gayrimüslimlere kaptıracaksınız. Onlar öyle bir teknoloji üretecekler ki siz develerle çöllerde gezerken onlar uzay yolculuklarına başlayacak..

İşte o gün size büyük bir patlamanın yolunu gösteren ses Allah'ın rasülünden geliyor.. Hedef nokta işaret edilmiş. Biliyorum çin malları biraz adi kullanışsız ancak siz eğer tekrar süper güç olmak istiyorsanız dünya hakimiyetinde söz sahibi olmak istiyorsanız "çin de" bile olsa bunun ilmi gidin alın ve derhal faaliyete geçiniz..

21. yy ın başlarında çin'in yaptığı atılımlara dikkat edin. Es geçmeyin, orada size ipuçları var. Orada size yol gösterecek ve tekrar süper güçlüğe taşıyacak püf noktalar var. Dönün tekrar tekrar bakın.. Çinden sadece çin malları almakla yetinip köşenize çekilmeyin..

Gidin sorun soruşturun, onlar nasıl böyle birden dünya gündemine oturdu öğrenin ve sizde benzer bir strateji ile zirveye doğru koşunuz..

Ey müslümanlar, ben değil peygamber efendimiz 1500 yıl öncesinden haber veriyor bizlere..

Şimdi zirve yolculuğuna çıkmadan önce ÇİN nasıl bu hale geldi keşfetmeye hazır mısınız?

Amerika'yı, Almanya'yı, Rusya'yı ve Jeponyayı bakın.. onların gelişme süreçlerini iyi analiz edin.. ama çin'i de ihmal etmeyiniz. Kurtuluşunuzun reçetesi oralarda bir yerde saklı..

Bize gelen mesaj öyle. Peki siz nasıl algılıyorsunuz bu mesajı?

strateji.zehirli.org